Image

Image

ABOUT

KURUMSAL

Hakkımızda

Kağan Döküm ve Model San. ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılından bu yana alüminyum, çinko, bakır alaşımlarının dökümü ve talaşlı imalatının yanısıra, metal enjeksiyon döküm kalıplarının tasarımı ve imalatı alanında edindiği deneyim ve güçlü teknik kadrosu ile müşterilerine yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Küreselleşen dünyaya ayak uydurabilmek için; kalite profilini ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 kalite yönetim sistemleri ile belirleyerek son teknoloji ürünü makine, techizatlar ile üretim alt yapısını donatmış ve personelinin her alanda sürekli eğitimini kendine ilke edinmiştir.

İnsana ve teknolojiye yapılan yatırım ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli ürün sunmak prensibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ

KAĞAN DÖKÜM Yönetimi ve Çalışanları olarak;
İnsan haklarına ve çevreye saygılıyız.
Sektöre ait teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı yaparız.
Çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve başarı düzeylerini artırmak için gerekli tüm donanımları sağlarız.
Tedarikçilerimizi, sürekli gelişmeyi amaçladığımız kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanlarında bize katılmayı teşvik ederiz.
Zamanında ve Eksiksiz teslimat yapmayı hedefleriz.
Ürün ve Proses kalitesinde sürekli geliştirmeyi hedefleriz.
Müşteri ve yasaların isteklerini ve beklentilerini karşılayan, hatta bu istek ve beklentileri aşan ürünleri üretir, hizmetlerimizi sunarız.
Müşterilerimize hatasız ürünlerimizi, tam zamanında ve mümkün olan en rekabetçi fiyat ile tedarik ederiz.
Kalite sisteminin sürekli iyileştirilmesi için uygun kalite metotlarını uygularız.
Belirlenen kalite hedeflerine ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürürüz.
Her çalışanımıza işlerini her zaman ilk defada doğru yapmasını sağlamak için destek veririz.

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini makul maliyet ve üstün kalite anlayışı ile karşılayan Ürünlerimizi üretmek. Yapabileceğimiz sözleri vermek ve gerçekleştirdiğimiz sözleri korumak. Müşterilerimizi en iyi olmaları için desteklemek. En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı şekilde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek.

Teknik çözümler üreten, güçlü ve tanınan iş ortağı olmak.